Masz dodatkowe pytania?

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz, jeżeli masz jakieś pytania techniczne, dotyczące wyceny, współpracy lub inne. Nasi specjaliści odpiszą lub oddzwonią do Ciebie i odpowiedzą na Twoje pytania.

 

Przesłanie formularza oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu jeżeli zostanie wpisany do formularza, w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres: kontakt@4ecoline.eu

 

Administratorem Państwa danych osobowych jest 4ECO LINE Sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach, przy ulicy Warszawskiej 22. Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi Państwa zapytania, przygotowania oferty i realizacji zamówienia. Spółka 4ECO LINE nie przekazuje danych osobowych swoich Klientów żadnym innym podmiotom.

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Numer telefonu (opcjonalnie)

  Wiadomość

  Zadzwoń do doradcy technicznego

  Jeżeli preferujecie Państwo rozmowę z doradcą technicznym, prosimy o kontakt telefoniczny +48 606 973 335.

   

   

   

  Jak kupić AeroTherm

   

  1. W naszym sklepie internetowym
  2. Mailowo – przez formularz lub pisząc na adres: kontakt@4ecoline.eu
  3. Telefonicznie: +48 606 973 335
   Jeśli nie odbierzemy telefonu, na pewno oddzwonimy.
  4. Na platformie Allegro – ponad 200 opinii potwierdzonych zakupem!

   

   

  WYLICZENIE ZAPOTRZEBOWANIA

  Aby prawidłowo określić wielkość zamówienia warto skorzystać z informacji na stronie:

   

  Jak wyliczyć zapotrzebowanie?

   

  REALIZACJA ZAMÓWIENIA

  Wysyłkę AeroThermu realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Standardowo wysyłka towaru następuje w kolejnym dniu roboczym po otrzymaniu zamówienia. Zamówienia złożone do godziny 10.00 są najczęściej wysyłane tego samego dnia.

  W większości przypadków DPD dostarcza przesyłki w kolejnym dniu roboczym. Sporadycznie trwa to 1 lub 2 dni dłużej.  Sugerujemy jednak złożenie zamówienia co najmniej tydzień przed planowanym rozpoczęciem prac.

   

  UWAGA!

  Podczas mrozów wstrzymujemy wysyłki kurierem, aby nie dopuścić do zamarznięcia materiału w transporcie. W takiej sytuacji kontaktujemy się z Państwem i czekamy na okienko pogodowe. Prosimy o uwzględnienie tego faktu i składanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem.